Kokosbrood

Kokosbrood is meestal niet vegan omdat het vaak wordt gemaakt met gelatine. Daarnaast wordt roze kokosbrood vaak gekleurd met karmijn (E120) en bevatten sommige merken honing.

Toont alle 4 resultaten